Search

Impreza z orientalną nutą

Organizując przyjęcie zwykle szuka się nieco oryginalności, odchodząc od typowych pomysłów. Warto się pokazać gościom z jak najkorzystniejszej strony i zorganizować coś nietuzinkowego.

THAI THAI to koncept kulinarny, który zadowoli każdego konesera; szczególnie zachwyci entuzjastów wyrazistych smaków i oryginalnych przypraw, których bogactwo znajduje się w każdym daniu w naszych restauracjach. Menu skomponowane tak, aby pokazać cały przekrój tradycyjnych potraw z różnych regionów Tajlandii. Oryginalne przyprawy, autentyczne składniki, receptury jakich próżno szukać w innych tajskich restauracjach. Całość jest spójna, kompletna, niezwykle aromatyczna i smaczna. Pełna kolorów, pobudzająca zmysły – jak Tajlandia.

Każdy z lokali – Poznań, Warszawa, Gdańsk mają prywatne przestrzenie, w których można celebrować rozmaite okoliczności.

Na nieformalne spotkania biznesowe THAI THAI Poznań proponuje prywatną salę na piętrze o pow. blisko 50 m2 w pełni przystosowaną zarówno do formuły zasiadanej jak i koktajlowej. W THAI THAI Warszawa do dyspozycji ponad 150 m2 dedykowanej sali ze złotymi sklepieniami. Antresola w Gdańskim THAI THAI pozwala na kameralne spotkania przy marmurowym stole.

Specjalnie opracowane zestawy MENU pozwolą na przyjemną podróż w świat orientalnych smaków.

Do dyspozycją są również niezbędne multimedia najwyższej klasy.

Szukasz pomysłu na oryginalne przyjęcie? Napisz do nas!

marketing@thaithai.pl